...

Mülkünüzü ve bütçenizi kendi yatırımımız gibi sahipleniyor ve yönetiyoruz. Bölge ve fiyat seviyelerine hakim, her zaman güncel ve sizin için en uygun alternatifleri bilen, sizin pencerenizden yorumlayan uzman kadromuz ile doğru eşleşmeleri yapıyoruz.

MÜŞTERİLERİMİZE SUNDUĞUMUZ HİZMETLER
 • KONUT
  Yaşama dair 100 yıllık bilgi ve tecrübemizle eğitilen uzman danışman kadromuz ile konut kelimesinin aslında yaşam tarzı demek olduğunu biliyor ve istediğiniz yaşam tarzını sizlere sunuyoruz.
 • LÜKS KONUT PROGRAMI (DISTINCTIVE COLLECTION)
  Distinctive Collection lüks yaşamın her alanında farkındalıkların ortaya çıkarıldığı bir ayrıcalık platformudur. Lüks gayrimenkullerin pazarlanmasında Distinctive Collection özel eğitimini alan, konusunun uzmanı gayrimenkul danışmanlarımızla sizlere sunduğumuz özel bir hizmet.
 • TİCARİ GAYRİMENKUL
  BHGRE Commercial programı kapsamında eğitim almış, ticari gayrimenkul alanında uzman gayrimenkul danışmanlarımız, portföyünüzün değerlemesinin doğru şekilde yapılmasını ve rakip pazar analizi ile zamanı doğru yöneterek işlemin sonuca ulaştırılmasını sağlar.
 • PROJE GELİŞTİRME / SATIŞI
  Başlangıç aşamasındaki projelerde üretilecek gayrimenkullerin model ve çeşitliliğini belirler, lansman sürecinden başlayarak pazarlama ve sonrasındaki ikinci el kiralama dahil süreçlerin tamamını yönetir.
 • ARSA & ARAZİ
  Gayrimenkul sektöründe en hassas başlık diyebileceğimiz arsa ve arazi uzmanlığı konusunda; arazi yapısı, imar planları, genişleme alanlarının belirlenmesi ve pazarlama sürecini yönetir
 • PORTFÖY / VARLIK YÖNETİMİ
  Ticari gayrimenkul kapsamında vermiş olduğumuz bu hizmet kurumsal firmaların gayrimenkullerinin BHGRE Commercial tarafından yönetilmesi
Gayrimenkul işlemlerinizi en doğru değerleme ve sürede sonuca ulaştırmak için aşağıdaki linki tıklayın
GAYRİMENKUL SAT / KİRALA