...

Gayrimenkul Alım - Satım, Kiralama ve Projelendirme İşlemlerinize Rehberlik Ediyoruz.

Onlarca yıldır Better Homes and Gardens®, dünyanın birçok ülkesinde evle ilgili her şey için en güvenilir ilham kaynağı olmuştur.

Better Homes and Gardens Real Estate Türkiye ekibi olarak, evinizin yaşamınız boyunca yapacağınız en önemli finansal yatırımlardan biri olduğunun bilincindeyiz. Gayrimenkul uzmanlarımız, yaşam tarzınıza uyan doğru evi bulabilmek için bolca zaman ayırır. Sizi tanır, ihtiyaçlarınızı belirler ve uzmanı olduğu bölgede size en uygun olacak mülkleri sizinle birlikte inceler. Size mirası ev tutkusu üzerine inşa edilmiş bir markadan bekleyebileceğiniz hizmet ve pazar deneyimini sunarlar. Ancak evinizi satın aldıktan veya sattıktan sonra bile, işimiz bitmez. İster mahallenizdeki piyasa koşullarıyla ilgili periyodik güncellemeler ister en son tasarım trendleri hakkında ipuçları olsun, Better Homes and Gardens Real Estate Türkiye ekibi size yardımcı olmak için benzersiz bir donanıma sahiptir.

Better Homes and Gardens Real Estate Türkiye, mülkünüzü satın alma ve satma sürecinden önce, sırasında ve sonrasında rehberlik hizmetini şimdi de Türkiye’de sunarak bu geleneği sürdürmektedir.

..

BHGRE Tarihçe

Misyonumuz, bağlı brokerlerimizin işlerini hizmet, teknoloji, pazarlama araçları, eğitim kaynakları ve iş danışmanlığındaki en son yeniliklerle desteklemek ve güçlendirmektir.

Şirketimizi 100' yıldan beri Amerikan evinin ayrılmaz bir parçası olan bir marka üzerine kurduk. BHGRE ağının bir parçası olan brokerler ve bağımsız acenteler, markayla birlikte gelen evrensel tüketici güveninden yararlanır.

Nesillerdir insanlar, daha zengin ve şık bir yaşam yaratmaya yardımcı olmak için tasarım trendleri, tarifler, dış mekân stili ve bilgilerindeki en son gelişmeler için her gün Better Homes & Gardens dergisini takip ediyor. Bu nedenle, insanların yaşamlarının yılın 365 günü alakalı ve anlamlı bir parçasıyız- sadece bir ev satın almayı veya satmayı düşündüklerinde değil.Better Homes and Gardens Real Estate, 1978 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde faaliyet göstermeye başladı ve yıllar sonra 2008 yılında sahipleri Meredith Corporation tarafından Realogy'ye marka lisansı verilerek yeniden lansmanı yapıldı.

Better Homes and Gardens Real Estate Türkiye’de 2022 Yılında Burak ÖZMUTAFOĞLU liderliğinde faaliyete geçmiştir. Better Homes and Gardens Real Estate markasının güvenilir emlak profesyonelleri tarafından temsil edildiğinizde, tüm ev alım satım süreçleri boyunca gönül rahatlığının tadını çıkarabilirsiniz. Better Homes and Gardens Real Estate Türkiye hakkında daha fazla bilgi edinmek ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün Better Homes and Gardens Real Estate Türkiye ofislerimizle iletişime geçebilirsiniz.