...
...

KONUT

Yaşama dair 100 yıllık bilgi ve tecrübemizle eğitilen uzman danışman kadromuz ile konut kelimesinin aslında yaşam tarzı demek olduğunu biliyor ve istediğiniz yaşam tarzını sizlere sunuyoruz.


LÜKS KONUT PROGRAMI (DISTINCTIVE COLLECTION)

Distinctive Collection lüks yaşamın her alanında farkındalıkların ortaya çıkarıldığı bir ayrıcalık platformudur. Lüks gayrimenkullerin pazarlanmasında Distinctive Collection özel eğitimini alan, konusunun uzmanı gayrimenkul danışmanlarımızla sizlere sunduğumuz özel bir hizmet.

TİCARİ GAYRİMENKUL

BHGRE Commercial programı kapsamında eğitim almış, ticari gayrimenkul alanında uzman gayrimenkul danışmanlarımız, portföyünüzün değerlemesinin doğru şekilde yapılmasını ve rakip pazar analizi ile zamanı doğru yöneterek işlemin sonuca ulaştırılmasını sağlar.


PORTFÖY / VARLIK YÖNETİMİ

Ticari gayrimenkul kapsamında vermiş olduğumuz bu hizmet kurumsal firmaların gayrimenkullerinin BHGRE Commercial tarafından yönetilmesi.

...
...

PROJE GELİŞTİRME / SATIŞI

Başlangıç aşamasındaki projelerde üretilecek gayrimenkullerin model ve çeşitliliğini belirler, lansman sürecinden başlayarak pazarlama ve sonrasındaki ikinci el kiralama dahil süreçlerin tamamını yönetir.


ARSA & ARAZİ

Gayrimenkul sektöründe en hassas başlık diyebileceğimiz arsa ve arazi uzmanlığı konusunda; arazi yapısı, imar planları, genişleme alanlarının belirlenmesi ve pazarlama sürecini yönetir.