...

Merhaba

Better Homes and Garden Real Estate Türkiye'de kendi hikayesini yazmak isteyen gayrimenkul profesyonelleri ve yatırımcıları için buradayız.

... ...
...
İdil ÖNCE
Kurumsal İletişim ve Marka Direktörü
14 yıllık Pazarlama geçmişiyle İdil Önce, Hızlı Tüketim, Moda, Gıda sektörlerinde farklı firmalarda marka yönetimi yaptıktan sonra 2022 yılında Kurumsal İlişkiler ve Pazarlama Direktörü olarak BHGRE Türkiye ekibine katıldı. İdil İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme-Ekonomi lisansının ardından Koç Üniversitesi’nde Marketing Management programını tamamladı. Lüks tüketim üzerine Paris’te “Luxury Treatment in Marketing” eğitimi alarak kategori uzmanlığını pekiştirdi. Tüketici davranışları üzerine yaptığı projelerde tüketim alışkanlıkları, kültürel davranış modelleri, medya tüketim ve satın alma davranışları üzerine Türkiye, İran, Irak, Mısır, Fas, Rusya, Doğu Avrupa, Uzak Doğu, Batı Afrika ve Güney Amerika gibi bölgelerde marka stratejileri geliştirip lansman/relansman süreçlerini yönetti. Better Homes and Gardens Real Estate markasının Türkiye operasyonunda ülke Başkanı Burak Özmutafoğlu’na raporlayan İdil, BHGRE Türkiye Pazarlama faaliyetlerinin tamamından sorumlu olarak görev yapıyor.
...
Doğukan KILIÇ
Dijital Entegrasyon & Geliştirme Direktörü
Doğukan Kılıç, dijital dünyanın dinamikleri ve gerçek dünyanın lezzetleri arasında geçen 18 yıl içerisinde her gün değişerek gelişmiştir. Doğukan, sadece lezzetin peşinde koşan değil aynı zamanda da markaları lezzetlendiren bir dijitalleşme uzmanıdır. Dijital marka yaratmak ve markaların itibar yönetimi konusunda profesyonel hizmet sunmak amacıyla 2017 yılında açtığı dijital ajansı ile pek çok markaya lezzet katmıştır. Doğukan, sırasıyla Süleyman Demirel Üniversitesi Gıda mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdikten sonra Marmara Üniversitesinde Stratejik Marka Yönetimi üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. Dijital dünyanın ayak seslerini erken erken duyan Doğukan, dijital markalama ve pazarlama üzerine reklam yasaklarına rağmen tutundurma çalışmaları uzmanlığı almıştır. Better Homes and Gardens Türkiye çatısı altında Dijital Marka Yönetimini gerçekleştiren Doğukan Kılç, hala ulusal kanallarda yayıncı - yapımcı ve TV programları sunucusu, dijital pazarlama uzmanı olarak iş hayatında devam etmektedir. Ayrıca Doğukan, sosyal medyada Gastronomi yazarlığı da yapar ve 2018-2019 yıllarında En iyi 10 dijital yemek yazarı arasına girmiştir.