...

BHGRE Türkiye olarak eğitimin önemini biliyor ve bu konuya yatırım yapıyoruz. Eğitim içeriklerimiz, tüm marka temsilcilerinin sektöre daha iyi başlaması, kendini geliştirmesi ve işlerini istikrarlı bir şekilde büyüterek yürütmesi için hazırlanmıştır.

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ
 • START BETTER
  Tüm gayrimenkul danışmanlarımızın “better” bir başlangıç yapması için hazırlanmış kapsamlı ve bir hafta kesintisiz devam eden eğitim programıdır. Bu eğitim içerisinde sıfırdan iş kurma, müşteri/portföy oluşturma-yönetimi, süreç takibi, satış kapama ve düzenli müşteri ilişkisi konuları işlenmektedir
 • BE BETTER
  BE BETTER eğitimlerimiz START BETTER eğitimini almış olan tüm gayrimenkul danışmanlarının katılacağı 6 haftalık bir eğitim dizisidir. 6 hafta sürecek olan eğitim dizisinde LEADGEN, PROSPER, HUKUK başlıklı eğitimler verilmektedir
 • GROW BETTER
  Bu eğitimlerimiz, BHGRE Türkiye çatısı altındaki tüm brokerlerin, ofis ve yöneticilik anlamında kendilerini geliştirmek, ofis ve çalışan verimliliğini arttırmak adına brokerlere özel olarak verilmektedir. Bu eğitim dizisi içinde; VALUE, TALENT ATTRACTİON, ENGAGE gibi temel ve ileri düzey eğitimler verilmektedir.
 • SOAR BETTER
  BHGRE Türkiye olarak, istikrarlı bir büyümenin koçluk ve mentorluk ile mümkün olacağının farkındayız. Bu nedenle, brokerlerimize ve direktörlerimize, koçluk ve mentorluk yapabilme ve düzenli olarak iş geliştirme takibi konusunda yeteneklerini geliştirme konusunda bir dizi eğitim serimiz bulunmaktadır.
 • ARSA & ARAZİ
  Arsa ve arazilerin pazarlanmasında ihtiyaç olan tüm bilgilerin verildiği eğitim programı
 • PROJE SATIŞ
  Proje satışlarında gerek bireysel gerek satış ofisi bazlı satış teknikleri ve proje yönetimi.
 • DİJİTAL & SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
  Dijital ve sosyal medya yönetimi, kullanımı ve gayrimenkul sektörü ile olan ilişkinin ele alınması.
 • KİŞİSEL MARKALAŞMA
  Gayrimenkul sektöründe fark edilmenizi sağlayacak, kişiye özel eğitim programı.
Kariyerinizi sürekli olarak bir sonraki aşamaya bizimle taşıyın.
DANIŞMANLARIMIZ